Obecní úřad Aktuality z OÚ

Český červený kříž

12. listopadu 2020

Krásný den všem,

moc prosím všechny členy ČČK, dobrovolníky a i vaše přátele o dar v podobě oblečení, bot, bytového textilu a všeho, co by se ještě někomu dalšímu mohlo hodit.

V obchodech Charitativní věšák v Kaplici a ve Větřní máme bez nadsázky prázdné regály. Nedokážeme poslední měsíce vybavit potřebnými věcmi sociálně slabé a lidi na ulici. Společnost Textileco k nám několik týdnů se zbožím vůbec nedorazila a věřte mi, že opravdu píšu a volám od čerta k ďáblu...

Do "našich" (zapůjčených kontejnerů) u ČČK na Sídlišti Vyšný 48 v Českém Krumlově nám také žádné hezké,  vyprané a ještě funkční věci nepřibívají. Pokud najdete ve své skříni nějaké pěkné
kousky, můžete je dovést zabalené v pytlích na ČČK a nebo přímo do ošacovacích obchodů   https://cckck.cz/osacovaci-stredisko/.
Moc si i s kolegyněmi z obchodů Charitativní věšák vážíme Vaší pomoci!

Oblastní spolek Český červený kříž
Sídliště Vyšný 48
381 01 Český Krumlov
E-mail: ceskykrumlov@cervenykriz.eu
www.cckck.cz
IČO:00425869

Kontejner na oblečení, boty, hračky

11. listopadu 2020

Žádáme občany,

aby až do odvolání nenosili vyřazené oblečení do kontejneru, po dobu nouzového stavu se nevyváží.

Knihovna Netřebice

22. října 2020

Na základě nového vládního opatření je Obecní knihovna Netřebice od 22. října 2020 do odvolání uzavřena. O dalším vývoji situace vás budeme informovat prostřednictvím  webových stránek.

21. října 2020

Žádáme občany,

aby v rámci podzimního úklidu svých zahrad odváželi bioodpad na obcí určená místa. Větve k Hůrce a trávu, rostliny a jablka na hnojiště pod tratí.

28. ledna 2020

OBEC NETŘEBICE

Oznamujeme svým občanům, že je možné si pronajmout velkou

zasedací místnost na novém oú (oslavy narozenin, svatby, křtiny... ).

Poplatek za pronájem činí 1.000,-KČ + 2.000,-KČ kauce (pokud bude

po konané akci vše v pořádku, bude kauce občanovi vrácena).

AKCE JE NUTNÉ HLÁSIT VČAS DOPŘEDU NA OÚ.

Smlouva o zajištění sběru odpadů

20. prosince 2019

Od začátku roku 2020 je v platnosti smlouva s firmou Technické služby Kaplice spol. s r.o., která umožňuje občanům Netřebic (po předložení občanského průkazu) zdarma využívat služeb sběrného dvora v Kaplici. U stavební sutě je limit 200 kg na číslo popisné za rok.

Provozní doba SD Kaplice

Pondělí 10,00 - 12,30      13,30 - 18,00

Úterý       8,00 - 12,30      13,30 - 16,00

Středa                    ZAVŘENO

Čtvrtek  10,00 - 12,30      13,30 - 18,00

Pátek      8,00 - 12,30       13,30 - 16,00

Sobota    8,00 - 12,00

________________________________________________________

Českokrumlovsko z nebe

28. ledna 2019

Na obecním úřadě je na prodej krásná kniha fotografií českorumlovského okresu, Českého Krumlova a mimo jiné i Netřebic. Jedná se o letecké snímky našeho krásného okresu. Knihu si můžete prohlédnout (popř. za 380,- Kč zakoupit) na obecním úřadě.

3. května 2018

Oznámení občanům,

Obec Netřebice oznamuje případným zájemcům o samovýrobu, nebo koupi již hotového palivového dřeva, aby si podali žádost na obecním úřadě v Netřebicích. Obec Netřebice vytvoří databázi zájmců, kteří budou podle situace (kůrovec, polomy) vyzváni k těžbě nebo koupi dřeva.

Nová webová stránka regionu Pomalší

13. prosince 2012

Na webové adrese www.pomalsi.cz je spuštěn turistický, informační a kulturní servis pro informování turistů navštěvujících region ale i občanů žijících v něm.

clanek-pomalsi-1.2013-.docSoubor ke stažení