Obecní úřad Aktuality z OÚ

19. května 2023

20. října 2022

OBEC NETŘEBICE NABÍZÍ ZAJIŠTĚNÍ DOPRAVY OBČANŮ NA NÁKUP POTRAVIN A ZPĚT, VE ČTVRTEK 18.5.2023, ODJEZD  Z PARKOVIŠTĚ U OÚ  V 8:00 HODIN

26. dubna 2023

Výrobní závod v Českém Krumlově přijme muže a ženy všech věkových kategorií. Není potřeba mít žádné speciální dovednosti, nové zaměstnance vše naučí.

PRONÁJEM NEBYTOVÝCH PROSTOR

28. února 2023

OBEC NETŘEBICE NABÍZÍ K PRONÁJMU NEBYTOVÉ PROSTORY O VÝMĚŘE CCA 101 M2NUTNO VIDĚT.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE OBECNÍ ÚŘAD V NETŘEBICÍCH.

Pořízení herních prvků pro MŠ Netřebice z dotace EU a MAS Pomalší

1. listopadu 2022

PROGRAM  ROZVOJE VENKOVA

HERNÍ PRVKY PRO MŠ NETŘEBICE

ZA PODPORY DOTACE EU A Z VÝZVY MAS POMALŠÍ VYMĚNÍME HERNÍ PRVKY

NA ZAHRADĚ MŠ NETŘEBICE.

Doručování zásilek osobám s trvalým pobytem na adrese ohlašovny

24. října 2022

Je-li ve správním řízení údaj o místě trvalého pobytu úředně zrušen, je místem trvalého pobytu občana sídlo ohlašovny, kde ke zrušení trvalého pobytu došlo.

Informace o doručování písemností osobám s trvalým pobytem na adrese ohlašovny obecního úřadu Netřebice

Obecní úřad Netřebice upozorňuje, že od 1.1.2016 platí povinnost ohlašoven, v jejichž sídle má fyzická osoba trvalý pobyt, zajistit vhodné místo, kde bude možné uložit oznámení o uložení zásilky a výzvu s poučením (§10c zákona č. 133/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů).

Oznámení o uložení zásilky a výzvy s poučením pro občany, kteří mají adresu trvalého pobytu u Obecního úřad Netřebice, Netřebice 147, 382 32 Netřebice. Občan s touto adresou má možnost dotazem zjistit, zda pro něho byla doručovatelem zanechána výzva, a to v úředních hodinách osobně nebo telefonicky na telefonním čísle: 380 321 206, popř. e-mailem na podatelna@obecnetrebice.cz

V této souvislosti upozorňujeme, že Obecní úřad Netřebice umožňuje v souladu s výše uvedenou právní úpravou pouze uložení oznámení o uložení zásilky a výzvy s poučením, nikoliv již zásilky samotné. Obecní úřad Netřebice není ze zákona oprávněn přebírat soukromou korespondenci fyzických osob. Vlastní zásilky zasílané osobám s adresou trvalého pobytu na ohlašovně Netřebice 147, Netřebice jsou ukládány u pobočky České pošty Velešín.

Dále upozorňujeme, že z výše uvedené povinnosti ohlašovny nevyplývá povinnost ohlašoven aktivně informovat občany s adresou trvalého pobytu na adrese ohlašovny o tom, zda ohlašovna obdržela oznámení o uložení zásilky či výzvy s poučením.

V zájmu každého občana by mělo být učinění takových opatření, aby mu mohly být písemnosti doručovány tam, kde se fakticky zdržuje, případně využití všech možností vyplývajících z platné legislativy (např. zajištění "odnosu" nebo "dosílky" na poště, zřízení P.O.BOXU na poště, zřízení datové schránky, nahlášení doručovací adresy na ohlašovně).

NABÍDKA BRIGÁDY NA ZIMNÍ ÚDRŽBU CHODNÍKŮ

18. listopadu 2021

Obec Netřebice přijme brigádníka na zimní údržbu chodníků. Nabízíme práci na dohodu. Odměna 200,00 kč za hodinu.  Zájemci se mohou přihlásit u starostky Jany Vomáčkové, e-mail: starosta@obecnetrebice.cz, tel. kontakt 723 469 247.

27. září 2021

OD PONDĚLÍ 27.9.2021 JE UMÍSTĚNA U OBECNÍHO ÚŘADU

POPELNICE NA KONZERVY A PLECHOVKY.

DO POPELNICE PATŘÍ PLECHOVKY A KONZERVY VYMYTÉ!!

6. září 2021

KONTEJNERY NA TŘÍDĚNÝ ODPAD BYLY PŘESTĚHOVÁNY. JEJICH NOVÉ STANOVIŠTĚ BUDE AŽ DO ODVOLÁNÍ NA PARKOVIŠTI U OBECNÍHO ÚŘADU.